Username:

Password:

Fargot Password? / Help

Archive for October 2011

Napsali o verzi VISI 19 - recenze v časopisu Develop3D

Podívejte se na recenzi VISI 19 v časopisu DEVELOP 3D

Jak vidí VISI 19 Al Dean...

Spojení Vero Software a Planit Holdings

Vero Software, hlavní dodavatel CAD/CAM/CAE řešení pro nástrojářský průmysl, s potěšením oznamuje spojení společností Vero Software a Planit Holdings, předního budovatele CAD/CAM řešení v oblasti výrobní techniky, obrábění plechů, kovovýroby a dřevozpracujího průmyslu.

Planit Group nabízí software pod značkami Edgecam, Alphacam, Cabinet Vision, CabnetWare, Javelin a Radan.

Kombinace Vero a Planit představuje vznik nejsilnějšího CAM uskupení a třetího největšího CADCAM prodejce – pouze za Dassault Systemes a Siemens PLM. (zdroj CIMData)

Akvizice Holdingu Planit společností Vero Software byla financována společností Battery Ventures (Boston, USA), která již více než 25 let investuje do technologických společností a usiluje o jejich posílení na přední dodavatele na světových trzích. Akvizici komentoval Richard Smith, CEO ve společnosti Vero Software: „V rozšířené Skupině tak na celosvětové úrovni budou doplňkové produkty umožňovat řešit potřeby CAD/CAM/CAE technologií ve velkém množství výrobních procesů a umožní tak nastartovat náš další růst. V podstatně větším rozsahu budeme schopni nadále poskytovat vynikající služby a podporu stávajících i nových zákazníků. Jsme si plně vědomi důležitosti jednotlivých značek a věrnosti jejich zákazníků, a proto je důležité zdůraznit, že budeme pokračovat investovat do všech produktů. Budeme postupovat společně a na základě odborných zkušeností, znalostí a zdrojů dosahovat stále vyšší úrovně produktivity našich zákazníků.“